.دانشجو در ملل مختلف
ساعت ٥:۳٤ ‎ب.ظ روز شنبه ۱ دی ،۱۳۸٦  

سلام یک مطلب که جنبه طنز دارد.از یک وبلاگ نقل می کنم که اسم آن وبلاگ را گم کردم .لطفا اگر در مورد منبع این مطلب طنز اطلاع دارید به من خبر دهید تا نام منبع را اعلام کنم.

 

دانشجو در ملل مختلف

 

ژاپن: بشدت مطالعه می کند و برای تفریح ربات می سازد!

مصر: درس می خواند و هر از گاهی بر علیه حسنی مبارک ، در و پنجره دانشگاهش را می شکند!

هند: او پس از چند سال درس خواندن ، عاشق دختری می شود و همزمان برادر دوقولویش که سالها پیش گم شده بود را پیدا می کند. سپس ماجراهای عاشقانه و اکشنی (ACTION) پیش می آید و سرانجام آندو با هم عروسی می کنند و همه چیز به خوبی و خوشی تمام می شود!

عراق: مدام به تیرها و خمپاره های تروریست ها جاخالی می دهد و در صورت زنده ماندن ، درس می خواند!

چین: درس می خواند و در اوقات فراغت ، مشابه یک مارک معروف خارجی را می سازد و با یک دهم قیمت جنس اصلی می فروشد!

اسرائیل: بیشتر واحدهایی که پاس کرده ، عملی است. او به صورت کامل ، آموزش های رزمی و کماندویی را گذرانده است! همچنین به صورت مادرزاد ، اقتصاددان به دنیا می آید! (مرگ بر اسرائیل(

گینه بی سائو: او منتظر است تا اولین دانشگاه کشورش افتتاح شود تا به همراه  بر و بچ هم قبیله ای درس بخواند!

کوبا: او دلش بخواهد یا نخواهد ، یک کمونیست است و باید باسواد باشد و همینطور باید برای طول عمر فیدل کاسترو و جز جگر گرفتن جمیع روسای ایالات متحده امریکا دعا کند!

پاکستان: او بشدت درس می خواند تا در صورت کسب نمره ممتاز ، به عضویت القاعده یا گروه طالبان در بیاید!

اوگاندا: درس می خواند و در اوقات بیکاری بین کلاس ها ، چند نفر از قبیله توتسی را می کشد!

انگلیس: نسل دانشجوی انگلیسی در حال انقراض است و احتمالا تا پایان دوره کواترناری!! منقرض می شود. ولی آخرین بازماندگان این موجودات هم درس می خوانند!

ایران: عاشق تخم مرغ است! سرکلاس عمومی چرت می زند و سر کلاس اختصاصی جزوه می نویسد! سیاسی نیست. ولی سیاسی ها را دوست دارد. معمولا لیگ تمام کشورهای بالا را دنبال می کند! عاشق عبارت «خسته نباشید» است. (البته نیم ساعت مانده به آخر کلاس!) هر روز دو پرس از غذای دانشگاه را می خورد و هر روز به غذای دانشگاه بد و بیراه می گوید! سه سوته عاشق می شود! اگر با اولی ازدواج کرد که کرد ، و الا سیکل عاشق شدن و فارغ شدن او بارها تکرار می شود! جزء قشر فرهیخته جامعه محسوب می شود. ولی هنوز دلیل این موضوع مشخص نشده است که چرا صاحبخانه ها جان به عزرائیل می دهند ، ولی خانه به دانشجوی پسر نمی دهند! چت می کند ، خیابان متر می کند و در یک کلام عشق و حال می کند! نسل دانشجوی ایرانی درس خوان در خطر انقراض است!

 


کلمات کلیدی: