معرفی سایت
ساعت ٥:۳٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٧ دی ،۱۳۸٦  

بازم سلام

امروز می خواهم برای شما که می خواهید در مورد لیزر وفیبر نوری اطلاعات جامع ودر حد بسیار خوبی بدست آورید چند سایت معرفی کنم. البته نا گفته نماند که باید زبان را در حد قابل قبولی بلد باشید. سایت هایی را که می خواهم برایتان معرفی کنم را بعد از کلی جستجو و گشت وگذار در دنیای بی انتهای وب پیدا کردم و گفتم به شما هم معرفی کنم تا شما هم از آن بهره ببرید و استفاده کنید. لطفا اگر مقاله یا مطلبی از این سایتها را ترجمه کردید یک نسخه از آن را هم برای من بفرستید. ( من تمام این سایت های ذکر شده را بوسیله نرم افزار به طور کامل دانلود کرده ام. در صورت نیاز به من خبر دهید تا آن را برایتان بروی CD ارسال کنم.)

 

1-    سایت آموزشی repairfaq

در این سایت در مجموع حدود 65 مقاله در زمینه  موضوعات مختلف درباره لیزر وجود دارد که تمام مقالات آن بسیار جامع همراه با شکل ونمودار است. این سایت به طور کلی به زیر شاخه های اصلی زیر تقسیم شده است. که هر موضوع خود به چندین زیرمجموعه تقسیم شده است.

وبه طو کلی سایت بسیار خوب و جامعی است.

1-Introduction to Lasers

2-Laser Technology

3-Laser Electronics

4-Laser and Electro-Optic Components

5-Laser/Electro-Optic Measurements

6-Applications in Photonics and Telecommunications

آدرس سایت    repairfaq

 

http://WWW.PHOTONICS.COM

شما در این سایت علاوه بر دسترسی به آخرین اطلاعات تجاری تجهیزات اپتیکی ولیزری وفتونیک می توانید آخرین اخبار دستاوردها در این زمینه را مشاهده کنید.همچنین با عضویت در سایت می توانید از هندبوک آن به صورت انلاین ومجانی استفاده کنید وهمچنین با ثبت نام در اشتراک روزنامه ،رونامه آن هفتگی به ایمیلتان ارسال می شود.در ضمن یک دیکشنری تخصصی فتونیک دارد که به صورت آنلایت می توانید از آن استفاده کنید.

WWW.FIBEROPTIC.INFO

این یک سایت در زمینه فیبر نوری است.یک سایت آموزشی است وحاوی اطلاعات ومقالات خوبی

درباره فیبرنوری،شبکه های فیبر نوری،اتصالگرهای نوری ،سنسور ومدارات اپتیکی فیبر نوری و... است .در کل سایت جامعی در زمینه فیبرنوری است.

www.rp-photonics.com

در این سایت شما با مقالات یک دایره المعارف که به صورت حروف الفبا دسته بندی شده اند در ارتباط هستسد.شما می توانید به راحتی می توانید در مورد  موضوع مورد مطالعه وتحقیق خود مطالبی را جمع آوری ومطالعه کنید.

 

 

 

 


کلمات کلیدی: