معرفی شرکت
ساعت ٥:۳٦ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٦ بهمن ،۱۳۸٦  

معرفی شرکت

با سلام امروز می خواهم یک شرکت فعال در زمینه مهندسی لیزر را برایتان معرفی کنم. البته خودم با این شرکت همکاری دارم. شرکت فناوری جلوه سازان پیشرو مستقر در پارک فناوری شهر اصفهان می باشد که با ایده محوری نمایشگرهای لیزری وارد شهرک علمی و تحقیقاتی شد. این شرکت در حال حاضر به دانش فنی طراحی و ساخت انواع نمایشگرهای لیزری (LASER DISPLAY AND  LASER SHOWS) دست پیدا کرده و هم اکنون نمایندگی انحصاری سیستم های نمایشگر لیزری شرکت  LPS المان را که یکی از بزرگترین کمپانی های ساخت این سیستم ها در دنیا می باشد را به مدت 10 سال در اختیار دارند.

شرکت فناوری جلوه سازان پیشرو از مجموعه ای از مهندسین لیزر، برق، کامپیوتر و فارغ التحصیلان فیزیک تشکیل شده است. که با همکاری هم بروی پروژه های مختلفی در زمینه اپتیک و لیزر کار می کنند.

طراحی و ساخت سیستم های نمایشگر لیزری، مشاوره و تهیه انواع سیستم های اپتیکی و لیزری از شرکت های معتبر دنیا و پژوهش های کاربردی در زمینه مهندسی لیزر از فعالیت های شرکت شرکت فناوری جلوه سازان پیشرو می باشد.

از عزیزانی که در زمینه های مختلف مهندسی اپتیک و لیزر سوالاتی دارند و یا به تجهیزات آزمایشگاهی و دستگاه های صنعتی نیاز دارند پیشنهاد می کنم تا با این شرکت مشاوره ای داشته باشند.

آدرس و اطلاعات تماس شرکت را برایتان در زیر می آورم تا در صورت هرگونه سوالی با آنها تماس بگیرید :

آدرس :

اصفهان- خیابان 22 بهمن- رویروی مجتمع اداری – شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان – واحد 218 – شرکت فناوری جلوه سازان پیشرو .

تلفن : 0311- 2658311  داخلی 219

EMAIL : info@lasertech.ir

www.lasertech.ir 

در پایان امیدوارم که با تلاش و همبستگی بتوانیم ایرانی سربلند و سرافراز بسازیم.


کلمات کلیدی: