فروش فیلم های تخصصی مهندسی لیزر
ساعت ٥:۳٧ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۱ اسفند ،۱۳۸٦  

فروش فیلم های تخصصی مهندسی لیزر

با سلام مجدد

از سال اولی که وارد دانشگاه شدم به جمع کردن چیزهایی که مربوط به اپتیک، لیزر و به طور کلی رشته ام میشد مشغول بودم . انصافا از این کار هم بسیار لذت می بردم، هر چیزی مثل کتاب، مقاله، عکس، فیلم های آموزشی، تبلیغاتی و غیره و غیره . حالا امروز که کامپیوترم را نگاه می کنم می بینم که بیش از 20 گیگابایت معادل بیش از 30 سی دی اطلاعات جمع آوری کرده ام. از هر چیزی که فکرش را بکنید در هارد کامپیوترم موجوده و بدون اغراق قوی ترین بانک اطلاعاتی رادر زمینه مهندسی اپتیک و لیزر را در ایران دارم. ولی حیف که کسی قدر اونا نداره .( ولی خودم می دونم که عجب بانک با ارزشی دارم ). ر زیر بخشی از مدارک بانک اطلاعاتیم را براتون می نویسم :

 

1-  بیش از 700 عنوان کتاب در زمینه مهندسی اپتیک و لیزر و دیگر رشته های مرتبط. ( اکثر اونها چاپ 2000 به بعد هستند یعنی به روز هستند)

2-  عضویت در 6 مجله تخصصی در زمینه مهندسی اپتیک و لیزر از سال 2005 تا 2007 . و جمع آوری تمام شماره های آنها.

3-  جمع آوری بیش از صدها مقاله تخصصی . که الان با تخصصی که در این زمینه پیدا کردم هر تعداد مقاله تخصصی و پولی را که بخوام می تونم تهیه کنم.

4-     بیش از 3 گیگا بایت فیلم در این باره.

5-     مجموعه ای از نرم افزارهای تخصصی طراحی اپتیکی .

6-      و ...

 

این بار می خواهم یک مجموعه 2 سی دی از بهترین و با ارزشترین فیلم های تخصصی که دارم را در اختیارتون قرار بدم. این مجموعه را که بسیار غنی و با ارزش است را از بهترین و با کیفیت ترین فیلم هایی که تهیه کرده ام را در بر دارد. در این مجموعه شما با :

1-     آموزش ساخت دیود لیزر.

2-     آموزش  مبانی لیزر و اصول کارکرد آن.

3-  آموزش ایمنی لیزر . (این فیلم  فیلم با کیفیت بالا می باشد که در ان مبانی ایمنی لیزری به خوبی آموزش داده شده و کاری ازشرکت COHERENT   آمریکا می باشد)

4-     فیلم هایی با کیفیت بالا از لیزرهای صنعتی که در حال کار هستند.

5-     فیلم هایی بسیار زیبا و مهیج از نور پردازی لیزری یا نمایش لیزری.

7-     اشاره ای بر آموزش فتونیک و کاربردهای آن.

8-     مبانی هولوگرافی و چند نمایش از آن.

9-     آموزش هایی جالب از فیزیک نور و مباحث مرتبط با آن.

11- و دیگر فیلم ها و انیمیشن های جالب .  روبرو می شوید.

 

دوستانی که تمایل به تهیه این مجموعه دارند می توانند مبلغ 10.000 تومان به حساب 0303064064000 سپهر بانک صادرات به نام سید محمد امین موحد ابطحی واریز کرده و پس از ان با من از طریق ایمیل یا تلفن تماس بگیرند. پس از دریافت تماس طی 48 ساعت این فیلم ها با پست پیشتاز به آدرس داده شده ارسال می گردد.

1: Email : amin_abtahi5250@yahoo.com

 

این فیلم ها به زبان اصلی هستند . هر کسی یک کلیپ از این فیلم ها را (فییلم ها با هماهنگی قبلی مشخص می شود) ترجمه و زیر نویس کنه من یک بسته از این مجموعه را به رسم یادگاری در اختیارش قرار می دهم و یا پول بسته را به او بر می گردانم. این کار باعث می شه تا همه حتی کسانی که زبان انگلیسی خوبی ندارند  بتونند به طور کامل از فیلم ها استفاده کنند.

 

البته من این کار را به خاطر پولش انجام نمی دم چون ده هزار تومن پولی نیست.  ولی این کار را انجام می دم اولا به خاطر برخی اعتقادات و نظراتی که دارم و دوما به خاطر اینکه می خوام دیگران هم از این مجموعه ای که من تهیه کردم استفاده کنند. سوما کسی که این پول را می ده قدر این مجموعه را می دونه و از اون به خوبی استفاده می کنه.

در آخر از شرکت فناوری جلوه سازان پیشرو نماینده انحصاری LPS   آلمان در ایران کمال تشکر را به خاطر اجازه ای که به من دادند تا از کلیپ های نمایش لیزری این شرکت استفاده کنم، کمال تشکر را دارم.

تصمیم دارم اگه بشه یک فیلم آموزشی در زمینه آموزش هولوگرافی و چگونگی ثبت تصاویر اون به صورت عملی تهیه کنم و اون را در اختیار شما قرار بدم. نظر شما در این باره چیه ؟ خوبه؟ بده؟ ....

لطفا نظراتتون را در مورد این موضوع بنویسید برام خیلی مهمه.

با تشکر از همتون.


کلمات کلیدی: